Projekt 34

Nie ma co ukrywać, że budżet to jedno z najistotniejszych kryteriów mających wpływ na kształt projektu wnętrza i późniejszą jego realizację. Dla niejednego już samo postawienie domu w stanie surowym, albo kupno mieszkania w stanie deweloperskim to nie lada wysiłek pod względem finansowym. Często później to już tylko nieustanne pasmo dylematów – na co można sobie pozwolić, a z czego przyjdzie zrezygnować. Chyba nie bez przyczyny dalsze prace ktoś nazwał WYKOŃCZENIOWYMI.
W naszym zespole jesteśmy zdania, że na dobrym projekcie architektury wnętrz nie warto oszczędzać. Takie opracowanie na wczesnym etapie inwestycji pomaga trzymać projekt w finansowych ryzach. Pomaga ustrzec się od nieprzemyślanych, albo wręcz błędnych rozwiązań technicznych, a co za tym idzie – od nietrafnych zakupów i niepotrzebnych wydatków.
Cieszymy się, że nasze zdanie w tej sprawie podzielają właściciele tego mieszkania – młode bezdzietne małżeństwo. Z pełnym zaufaniem oddali nam do zaprojektowania otwartą przestrzeń swojego nowego lokum. Wiedzieliśmy, że zależy im na prostocie i funkcjonalności. Pozostało nam doprecyzować niektóre szczegóły co do ich oczekiwań, a oni pozwolili nam spokojnie robić swoje. Efekt naszej współpracy oddajemy pod Waszą ocenę.

Projekt mieszkania zlokalizowanego w kijowski kompleksie mieszkaniowym Wenecja.
Ukraina / Kijów

Category:

Współczesny